Nabídka Masáží a služeb Lesních lázní

 

Kondiční a preventivní masáže

Masáže v této kategorii jsou rychlou první pomocí pro bolavé nebo unavené tělo po fyzické zátěži nebo nedostatku odpočinku. Jsou vynikajícím nabuzením těla před tréninkem pro dobrou ochranu svalů, šlach, úponů a kloubů před zničením z nepřiměřené námahy. Sestava masáží je promyšlený celek s víceúrovňovým působením jak na tělo, tak na mys., Provádění nejlépe od stejného maséra.

Sportovní masáž (masáž určena před nebo po fyzické námaze, jako preventivní nebo okamžitá pomoc)
30 minut 350 Kč
60 minut 650 Kč
90 minut 900 Kč

Klasická masáž (masáž sjednocující tělo, která je vhodná kdykoliv se člověk cítí už jen zlehka nekomfortně ve své kůži)
30 minut 350 Kč
60 minut 650 Kč
90 minut 900 Kč

Rekondiční masáž (masáž patřící do jistého masážního plánu spějící k postupnému ozdravění organizmu. Dokonalá prevence vašeho zdraví a zaručený dlouhodobý účinek při dodržení pravidelnosti a časových rozestupů.)
30 minut 350 Kč
60 minut 650 Kč
90 minut 900 Kč

 

Intuitivní a léčebné masáže

Mistrovská třída masáží a masérských terapií. Komplexní dlouhodobý nebo trvalý účinek na tělo, mysl i duši. Masér je klientovi zároveň průvodcem i oporou v průběhu změn v dosavadním způsobu života a nahlížení na svět. Nezbytná je tady plná důvěra v maséra, zájem a aktivní spolupráce na vyléčení a změnách k lepšímu. Masáže jsou vedeny pomocí terapeutických a speciálních masážních technik, kvalitních a léčivých olejů a léčitelských postupů.

Masáž tří periférií (velice odlehčující masáž zbavující stresu, při níž se pečlivě a citlivé masírují jen chodidla, dlaně a tvář)
30 minut 400 Kč

Cover masáž (Energetická masáž prováděna přes přikrývku, župan nebo i oblečení. Vysoce relaxační a hýčkavá masáž bez nutnosti odhalování velice vhodná a doporučovaná masáž před vstupem do wellness nebo jako předehra pro ostatní masáže)
30 minut 400 Kč

Klasické konopné masáže (klasické masáže prováděné vysoce účinnými farmaceutickými konopnými extrakty pro prohloubení a zdokonalení účinků masáže. Tuto masáž je velice vhodné kombinovat s Cover masáží)
60 minut 700 Kč
90 minut 990 Kč

Masáže Lávovými kameny (masáže, které příjemné a dlouhodobě sálavé teplo nahřátých kamenů přinesou až do morku kostí. Masáž lávovými kameny spadá do kategorie termoterapie)
60 minut 700 Kč
90 minut 990 Kč

Aplikace očistných tělních svící (správná aplikace svící přináší mnohdy až překvapivě rychlou úlevu a pomoc od zdravotní obtíží a těžkostí. Svíčkování  je vhodné použít jak krásnou tečku k jakékoliv masáže s relaxačním charakterem)
30 minut 400 Kč
60 minut 700 Kč

 

Prožitkové a rituální masáže

Rituály obecně jsou dlouho dopředu pečlivě plánované události, které mají mít pro své účastníky nejen mystický či magický charakter, ale také konkrétní očekávané poslání. Má se jimi odehrát za zvláštních okolností něco zcela nového, mimořádného, jedinečného a neopakovatelného.   Masáže této sekci jsou jedinečným prožitkem a jsou naší specialitou a jedinečností. Většinu z nich jinde nenajdete

Indická masáž abhyanga (abhyanga je ajurvédská bohatě olejová masáž celého těla, jejíž název se dá přeložit plně zahaleno do lásky, masáž je a neskutečně uvolňující osvěžující zážitek v pocitu bezpeří a důvěry)
90 minut 990 Kč

Keltský rituál Celtic Touch (Celtic Touch, neboli Dotek Keltů je dávnověký masážní rituál harmonizující celou bytost člověka v aspektech času i prostoru. Po dobu této masáže zažijete silný prožitek přítomného okamžiku a spirituální jednoty. Prožitky z masáže nejdou vysvětlit slovy, jen masáž samotná vám to dokáže popsat. Masáž je prováděná konopnými oleji a extrakty)
90 – 120 minut 1.199 Kč

Havajský rituál Ho’okalakupua Pohaku (masáž Lávovými kameny podle původních tradic a učení havajských šaman. Nauka je dovezená do Evropy uznávaným učitelem magie Scottem Cunninghamem. O rituálu se můžete dočíst v knize Magie tichomořských šamanů Kouzla a rituály havajských ostrovů. Ho’okalakupua Pohaku je havajské sousloví „mající magickou sílu matky země“)
do 120 minut 1.400 Kč

 

Doplňkové masérské techniky

Baňkování 60 min. – 650Kč
Reflexní terapie 15 min. – 250Kč
Kinezio taping 15 min. – 250 Kč